Ettevõttest

OÜ Baltic Loghouses asutati 2001. aastal. Firma baseerub Eesti kapitalil. Meie toodangut leiab enamjaolt Eestist, Prantsusmaalt, Ukrainast ja Põhjamaadest.

Oleme keskendunud

  • palkmajade ja -saunade
  • tünnisaunade
  • kümblustünnide

tootmisele

Enamlevinuteks on eriprojektidena valminud palkmajad, nii ümar- kui tahutud palkidest. Oma töös kasutame kvaliteetset “norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat. Pakume teostust kogu projekti ulatuses ehk alates projektist kuni siseviimistluse, elektri-, toru- ja katusetöödeni.

Pakume valmisprojekt lahendusi otse laost, kuid meie poole võib pöörduda ka oma projekti või alles visiooniga. Meilt saab valmis palkmaja, aga ka üksikelemente ja kliendi soovide kohaselt rajatud majade täislahendusi. Aitame valida parimad lahendused projekteerimisel, nõustame ehitusmaterjalide valikul, soovitame sobivaimad võtted ja lahendused sise- ja välistöödel, leiame parimad teostajad ja usaldusväärsed allhankijad, abistame vajadusel transpordiga.

Meie poole võib pöörduda nii uue kodu kui ka väiksema suvila, kuuri või muu abihoone ehitamise sooviga. Meie eeliseks on asjatundlikkus, usaldusväärsus ning täpne ja kvaliteetne töö.

Projekti nimetus ja eesmärk: Metsaluige turismitalu puhkekompleksi väljaarendamine Kabli külas Pärnumaal.

Tellija: Baltic Loghouses OÜ

Tööde teostaja: TMV Grupp OÜ

Tööde valmimise tähtaeg: jaanuar 2019