Kinnisvara müük

Müüa palkmaja   Müüdud

Kinnistu 2 637 m2, palkmaja, valmis, uus, üldpind 77,1 m², puupliit, boiler, dušš, ahjuküte, õhksoojuspump, tööstusvool, köögimööbel, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, pakettaknad, puurkaev, terrass, elekter, naabrivalve, Kiidjärve järv 150 m, mets lähedal, ümbruses eramud, kattega teed, naabrid kõrval, puusein, kivikatus.

Kiidjärvel, Ahja jõe maastikukaitseala servas müüa uus ristpalkmaja. Majas on kokku põrandapinda 95 m2. Alumisel korrusel asuvad avatud köögiga elutuba ja wc dushinurgaga.Teisel korrusel asuvad 2 magamistuba, üks väiksem ja teine suurem mida vajadusel võimalik ka poolitada. Vesi on tsentraalne, kanalisatsioon juhitud settekaevu ja sealt edasi imbväljakusse, elekter on 3x16A. Maja kahel küljel on terrass, kus võimalik päikest võtta hommikust õhtuni. Majast vasakule on paigaldatud uus torusaun, kus sees leiliruum ja riietusruum. Kinnistule on hulgaliselt istutatud noori mände. Majast Kiidjärve järveni on maad 150m, kus avalik rand uute purretega. Maja vastas 50m kaugusel on vana mõisapark, kus asuvad korvpalli-ja võrkpalliplatsid. Veel asub pargis ka külakeskus. Majast Ahja jõeni ja vana vesiveskini on maad 300m. Jõe ääres asub ka uus RMK infopunkt. Taevaskoja liivapaljanditeni on maad 2,5 km.Lähedale, 3km kaugusele jääb ka Valgesoo looduskaitseala vaatetorni ja matkaradadega soos. 4km kaugusele jääb Akste looduskaitseala kus suurim sipelgakuningriik. Ümbruse metsad on seene-ja marjarikkad. Jõest ja järvest võimalik aga kala püüda. Bussipeatus on majast 50m kaugusel ja raudteejaama maad 1km. Põlva jääb 12 km kaugusele ja Tartu 38km. Kuna ümberringi on looduskaitsealad on Kiidjärve ideaalne koht elamiseks!

Hind sisaldub 20% käibemaksu

Hind ei sisalda tünnisauna (3 460 EUR)

 

Müüa murukatusega palkmaja – Hind 88 700 €.  

Kinnistu 2096m2, palkmaja, üldpind 75,7 m², Kahes suunas suur terrass (27,6 ruutmeetrit).

Lisainfo: tööstusvool, parkimine tasuta, elekter, pakettaknad, panipaik, terrass, puusein 
Sanruum: boiler, dušš, tsentraalne vesi, kanalisatsioon 
Küte ja ventilatsioon: elektriküte, põrandaküte, ahjuküte 
Side ja turvalisus: naabrivalve, aiaga ümbritsetud 
Ümbrus: Kiidjärv järv 100 m, mets lähedal, ümbruses eramud, asulast väljas, kattega teed, naabrid kõrval

Kiidjärvel, Ahja jõe maastikukaitseala servas müüa uus ristpalkmaja. Esimesel korrusel asuvad avatud köögiga elutuba ja wc dushinurgaga ja 2 magamistuba. Vesi on tsentraalne, kanalisatsioon juhitud settekaevu ja sealt edasi imbväljakusse, elekter on 3x16A. Majas on ahjuküte, elektriküte ja wc-dushiruum on põrandaküttega. Maja kahel küljel on terrass, kus võimalik päikest võtta hommikust õhtuni. Kinnistule on hulgaliselt istutatud noori mände. Majast Kiidjärve järveni on maad 100m, kus avalik rand uute purretega. Maja vastas 50m kaugusel on vana mõisapark, kus asuvad korvpalli-ja võrkpalliplatsid. Veel asub pargis ka külakeskus. Majast Ahja jõeni ja vana vesiveskini on maad 300m.Jõe ääres asub ka uus RMK infopunkt. Taevaskoja liivapaljanditeni on maad 2,5 km. Lähedale, 3km kaugusele jääb ka Valgesoo looduskaitseala vaatetorni ja matkaradadega soos. 4km kaugusele jääb Akste looduskaitseala kus suurim sipelgakuningriik. Ümbruse metsad on seene-ja marjarikkad. Jõest ja järvest võimalik aga kala püüda. Bussipeatus on majast 50m kaugusel ja raudteejaama maad 1km.Põlva jääb 12 km kaugusele ja Tartu 38km.Kuna ümberringi on looduskaitsealad on Kiidjärve ideaalne koht elamiseks!

Hind sisaldab 20% käibemaksu