Murukatusega käsitöö palkmaja Kiidjärvel

Kiidjärvel, Ahja jõe maastikukaitseala servas müüa uus ristpalkmaja. Esimesel korrusel asuvad avatud köögiga elutuba ja wc dushinurgaga ja 2 magamistuba. Vesi on tsentraalne, kanalisatsioon juhitud settekaevu ja sealt edasi imbväljakusse, elekter on 3x16A. Majas on ahjuküte, elektriküte ja wc-dushiruum on põrandaküttega.

Maja kahel küljel on terrass, kus võimalik päikest võtta hommikust õhtuni. Kinnistule on hulgaliselt istutatud noori mände. Majast Kiidjärve järveni on maad 100m, kus avalik rand uute purretega. Maja vastas 50m kaugusel on vana mõisapark, kus asuvad korvpalli-ja võrkpalliplatsid. Veel asub pargis ka külakeskus. Majast Ahja jõeni ja vana vesiveskini on maad 300m. Jõe ääres asub ka uus RMK infopunkt. Taevaskoja liivapaljanditeni on maad 2,5 km. Lähedale, 3km kaugusele jääb ka Valgesoo looduskaitseala vaatetorni ja matkaradadega soos. 4km kaugusele jääb Akste looduskaitseala kus suurim sipelgakuningriik.

Ümbruse metsad on seene-ja marjarikkad. Jõest ja järvest võimalik aga kala püüda. Bussipeatus on majast 50m kaugusel ja raudteejaama maad 1km. Põlva jääb 12 km kaugusele ja Tartu 38km. Kuna ümberringi on looduskaitsealad ning asub Kiidjärve külastuskeskuse naabruses on Kiidjärve ideaalne koht elamiseks!

 • LISAINFO

  Kinnistu 2098 m2, palkmaja, üldpind 75,7 m2, kahes suunas suur terrass (27,6 m2).
  Tööstusvool, parkimine tasuta, elekter, pakettaknad, panipaik, terrass, puusein.

 • SANRUUM

  Boiler, dušš, tsentraalne vesi, kanalisatsioon.

 • KÜTE JA VENTILATSIOON

  Elektriküte, põrandaküte, ahjuküte.

 • SIDE JA TURVALISUS

  Naabrivalve, hoone aiaga ümbritsetud.

 • ÜMBRUS

  Kiidjärv 100m kaugusel, mets lähedal, ümbruses eramud, asulast väljas, kattega teed, naabrid kõrval.

Käsitöö palkmaja Kiidjärvel - MÜÜDUD!

Kiidjärvel, Ahja jõe maastikukaitseala servas müüa uus ristpalkmaja. Majas on kokku põrandapinda 95 m2. Alumisel korrusel asuvad avatud köögiga elutuba ja wc dushinurgaga.Teisel korrusel asuvad 2 magamistuba, üks väiksem ja teine suurem mida vajadusel võimalik ka poolitada. Vesi on tsentraalne, kanalisatsioon juhitud settekaevu ja sealt edasi imbväljakusse, elekter on 3x16A.

Maja kahel küljel on terrass, kus võimalik päikest võtta hommikust õhtuni. Majast vasakule on paigaldatud uus torusaun, kus sees leiliruum ja riietusruum. Kinnistule on hulgaliselt istutatud noori mände. Majast Kiidjärve järveni on maad 150m, kus avalik rand uute purretega. Maja vastas 50m kaugusel on vana mõisapark, kus asuvad korvpalli-ja võrkpalliplatsid. Veel asub pargis ka külakeskus. Majast Ahja jõeni ja vana vesiveskini on maad 300m. Jõe ääres asub ka uus RMK infopunkt. Taevaskoja liivapaljanditeni on maad 2,5 km.

Lähedale, 3km kaugusele jääb ka Valgesoo looduskaitseala vaatetorni ja matkaradadega soos. 4km kaugusele jääb Akste looduskaitseala kus suurim sipelgakuningriik. Ümbruse metsad on seene-ja marjarikkad. Jõest ja järvest võimalik aga kala püüda. Bussipeatus on majast 50m kaugusel ja raudteejaama maad 1km. Põlva jääb 12 km kaugusele ja Tartu 38km. Kuna ümberringi on looduskaitsealad on Kiidjärve ideaalne koht elamiseks!

 • LISAINFO

  Kinnistu 2637 m2, palkmaja, uus, valmis, üldpind 77,1 m2,  tööstusvool,  köögimööbel, pakettaknad, puurkaev, terrass, elekter, naabrivalve.

 • SANRUUM

  Boiler, dušš, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, puurkaev.

 • KÜTE JA VENTILATSIOON

  Õhksoojuspump, ahjuküte.

 • SIDE JA TURVALISUS

  Naabrivalve, hoone aiaga ümbritsetud.

 • ÜMBRUS

  Kiidjärv 150m kaugusel, mets lähedal, ümbruses eramud, asulast väljas, kattega teed, naabrid kõrval, kivikatus, puusein.

© Copyright 2018 Baltic Loghouses