PALKMAJADE TOOTMINE

Meie peamised tooted on  eriprojektidena valminud palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Palkmaja ehitamisel kasutame kvaliteetset “Norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat. Pakume teostust kogu projekti ulatuses ehk alates projektist kuni siseviimistluse, elektri-, toru- ja katusetöödeni. Pakume valmis palkmaju otse laost, kuid meie poole võib pöörduda ka oma projekti või visiooniga. Meilt saab valmis palkmaja, palkehitise, aga ka üksikelemente ja kliendi soovide kohaselt rajatud majade täislahendusi.

Pakume valmisprojekti järgi ehitatud palkmaju ja palkhooneid. Meie palkmajad sobivad turismitalu, kämpingu või vabaajakeskuse rajamiseks, kus tähtis on läbimõeldud ning optimaalne ruumilahendus. Samuti kiire ehitus ning paigaldusprotsess ning hilisem järelhooldus. Lisaks juba valmis palkmajadele on võimalik tellida ka eriprojekti järgi valmistatud palkmaju.

MEIE EELISED

Meie eeliseks on asjatundlikkus, usaldusväärsus ning täpne ja kvaliteetne töö. Abi saab meilt nii uue kodu kui ka väiksema suvila, kuuri või muu abihoone ehitamisel.

Meie tugevuseks on eriprojektidena valminud palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Oma töös kasutame kvaliteetset “norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat. Pakume valmis palkmaju, aga ka üksikelemente ja kliendi soovide kohaselt rajatud majade täislahendusi.

Kui majaehitusega on väga kiire, võite palkmaja leida meie laost kasvõi kohe või soetada juba valmis maja koos krundiga.

MEIE VÄÄRTUSED

 • Pikaajaliselt koos töötav kollektiiv, kes on selle aja jooksul omandanud meistrioskused. 
 • Keskkonnasõbralik toormaterjal ja tootmisprotsess
 • Autentne elukeskkond ja maalähedane elustiil
 • Ainulaadsed ja tellija soovidest lähtuvad, käsitööna teostatud lahendused.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 • Kuidas tellida palkmaja?

  Kui teil on olemas juba soovitava maja projekt, siis hea meelega koostame hinnapakkumise ja lepime kokku tööde jaotuses ning täpses eelarves.

  Kui teil aga projekti ei ole ning ükski meie näidis projekt ei ole “päris see”, siis pole probleemi. Soovitame teile kogemustega arhitekte, kellega teeme tihedat koostööd, ning nende käe all valmivad just teie soovidele vastavad joonised, millega saame juba ühiselt edasi liikuda.

  Kui oleme eelarve ja lepingu sõlminud, alustame karkassi tootmist. Olenevalt maja keerukusest ja suurusest võtab karkkassi tootmine aega 2-8 nädalat, peale mida on see valmis paigaldamiseks teie vundamendile.

 • Kui palju töö maksma läheb?

  Meil on valikus tooted, millel on valmisprojektihind olemas (nii tüüpmajad, tünnisaunad, kümblustünnid jmt).

  Kui klient tuleb oma projekti sooviga, koostame sellest lähtuvalt hinnapkkumise. Majade puhul saab hinna kujunemisel määravaks soovitud hoone suurus, kasutatav tehnoloogia, funktsionaalsus, soojustus, arhitektuur jms. Seega on majatootjal raske potentsiaalsele kliendile tema soove täpsustamata hinnapakkumist koostada.

  Võta meiega ühendust hinnapakkumise osas!

 • Mida sisaldab käsitöö palkmaja tehasepakett?

  Seina palkkarkass, palgist laetalad
  Ehituspalk: tahutud männipalk 160 mm
  Nurgaseotis: Norra tapp
  Kinnitusvahendid
  Tenderpuud akna- ja ukseavadesse
  Esimese palgirea aluspind (toetub vundamendile) immutatud tõrvaõliga
  Soojustusmaterjal palkide vahele varasse: linavill 15 mm
  Palkide pakkimine ja kinnitamine metallist kinnituslindiga, laadimisvalmidus, laadimine autole

© Copyright 2018 Baltic Loghouses