1 +
Edukat tegutsemisaastat
1 +
Teostatud tööd ja projekti

toodete valik

Meie peamised tooted on eriprojektidena valminud käsitöö palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Palkmaja ehitamisel kasutame kvaliteetset “norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat. Tutvu meie valmisprojektidega palkmajade lehel või saada meile oma eriprojekt.

Samuti on meie tootevalikus käsitööna valminud tünnisaunad ja ovaalsaunad. Meie poolt pakutavad saunad on täislahendus ehk siis kiirelt teisaldatavad ja paigaldatavad sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale. Sauna paigaldamiseks ei ole tarvis ehitusprojekti. Tünnisaunade valikus on erinevate pikkustega (200mm, 240mm, 330mm, 400mm ja 490mm) ning erinevate ruumiarvudega saunad (1 – 3 ruumi). Saunade valikuga saate tutvuda tünnisaunade lehel.

Pakume kvaliteetseid kümblustünne koos rikkaliku lisavarustusega. Kümblustünnide tootevalikus on nii täispuit kümblustünnid, plastiksisuga kümblustünnid kui ka klaasplastist sisuga kümblustünnidKümblustünn pakub asendamatut lõõgastust nii suvisel koosviibimisel, kui talvisel spordivõistlusel. 

  • Baltic Loghouses pakub laias valikus puitmaterjali alates ehituslikust saematerjalist kuni disainliistudeni välja.
  • Toodame ja müüme küttematerjali: puitbrikett, küttegraanul, küttepuud ning kütteklotsid
  • Tünnisauna ja kümblustünni rent.

Meie peamised tooted on eriprojektidena valminud käsitöö palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Käsitöö palkmaja ehitamisel kasutame kvaliteetset “Norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat.

Meie tootevalikus on samuti käsitööna valminud tünnisaunad ja ovaalsaunad. Meie poolt pakutavad saunad on täislahendus ehk siis kiirelt teisaldatavad ja paigaldatavad sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale. Sauna paigaldamiseks ei ole tarvis ehitusprojekti.

Käsitööna valmivad kümblustünnid on valmistatud kuusepuust, alumiinium ahjuga ja 2m korstnaga. Kümblustünnide tootevalikus on nii plast- kui ka klaasplastsisuga ning täispuidust tünne. Kümblustünnide viimistlemisel kasutame Tikkurila Pinja Wood Stain värve.

Sae- ja höövematerjali sortimendis on: immutatud saematerjal, terrassilauad, saunamaterjal, sise-ja välisvoodrilauad, põrandalauad, nelikant höövelmaterjal, disainliistud jne.

Toodame ja müüme küttematerjali: kuiva küttepuud, küttebriketti, küttegraanulit koos transpordiga.