1 +
Edukat tegutsemisaastat
1 +
Teostatud tööd ja projekti
1
Professionaalset töötajat

ETTEVÕTTEST

OÜ Baltic Loghouses asutati 2001. aastal. Firma baseerub Eesti kapitalil. Meie toodangut leiab Eestist, Põhjamaadest, Prantsusmaalt ja Ukrainast.

Oleme keskendunud järgmistele teenustele: 

  • käsitöö palkmajade tootmine ja müük
  • tünnisaunade ja kümlblustünnide tootmine ja müük
  • sae- ja höövelmaterjali tootmine ja müük
  • Küttematerjali müük

Meie peamised tooted on eriprojektidena valminud käsitöö palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Käsitöö palkmaja ehitamisel kasutame kvaliteetset “Norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat.

Käsitööna valminud palkmajad on sobivad väikeelamuks, elumajaks, saunamajaks, suvilaks, turismitaluks, kämpinguks või vabaajakeskuse rajamiseks, kus tähtis on läbimõeldud ning optimaalne ruumilahendus. Samuti kiire ehitus ning paigaldusprotsess ning hilisem järelhooldus.

Samuti on meie tootevalikus käsitööna valminud tünnisaunad ja ovaalsaunad. Meie poolt pakutavad saunad on täislahendus ehk siis kiirelt teisaldatavad ja paigaldatavad sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale. Sauna paigaldamiseks ei ole tarvis ehitusprojekti. Tünnisaunade valikus on erinevate pikkustega (200mm, 240mm, 330mm, 400mm ja 490mm) ning erinevate ruumiarvudega saunad (1 – 3 ruumi). Saunade valikuga saate tutvuda tünnisaunade lehel.

Pakume kvaliteetseid kümblustünne koos rikkaliku lisavarustusega. Kümblustünnide tootevalikus on nii täispuit kümblustünnid, plastiksisuga kümblustünnid kui ka klaasplastist sisuga kümblustünnid. Kümblustünn pakub asendamatut lõõgastust nii suvisel koosviibimisel, kui talvisel spordivõistlusel.

toodete valik

Meie peamised tooted on eriprojektidena valminud käsitöö palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Käsitöö palkmaja ehitamisel kasutame kvaliteetset “Norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat.

Meie tootevalikus on käsitööna valminud tünnisaunad ja ovaalsaunad. Meie poolt pakutavad saunad on täislahendus ehk siis kiirelt teisaldatavad ja paigaldatavad sinu aeda, veekogu kaldale või kasvõi kesklinna tänavale. Sauna paigaldamiseks ei ole tarvis ehitusprojekti.

Käsitööna valmivad kümblustünnid on valmistatud kuusepuust, alumiinium ahjuga ja 2m korstnaga. Kümblustünnide tootevalikus on nii plast- kui ka klaasplastsisuga ning täispuidust tünne. Kümblustünnide viimistlemisel kasutame Tikkurila Pinja Wood Stain värve.

Sae- ja höövematerjali sortimendis on: immutatud saematerjal, terrassilauad, saunamaterjal, sise-ja välisvoodrilauad, põrandalauad, nelikant höövelmaterjal, disainliistud jne.

Toodame ja müüme küttematerjali: kuiva küttepuud, küttebriketti, küttegraanulit koos transpordiga. 

Saunarent

Mobiilse tünnisauna ja kümblustünni rent. Pakume Tartumaal võimalust meie käest mobiilset sauna rentida. Saun on haagisega veetav sinule sobivasse kohta.