ETTEVÕTTEST

OÜ Baltic Loghouses asutati 2001. aastal. Firma baseerub Eesti kapitalil. Meie toodangut leiab Eestist, Põhjamaadest, Prantsusmaalt ja Ukrainast.

Oleme keskendunud

 • käsitöö palkmajade tootmisele

 • saunade ja kümblustünnide tootmisele

 • sae- ja höövelmaterjali tootmisele
 • Põhitoodangu moodustavad eriprojektidena valminud palkmajad, nii tahutud kui ümarpalkidest. Oma töös kasutame kvaliteetset “Norra tapp” tüüpi nurgaseotise tehnoloogiat. Pakume teostust kogu projekti ulatuses ehk alates projektist kuni siseviimistluse, elektri-, toru- ja katusetöödeni.

  Pakume valmisprojekt lahendusi otse laost, kuid meie poole võib pöörduda ka oma projekti või alles visiooniga. Meilt saab valmis palkmaja, aga ka üksikelemente ja kliendi soovide kohaselt rajatud majade täislahendusi. Aitame valida parimad lahendused projekteerimisel, nõustame ehitusmaterjalide valikul, soovitame sobivaimad võtted ja lahendused sise- ja välistöödel, leiame parimad teostajad ja usaldusväärsed allhankijad, abistame vajadusel transpordiga.

  Meie poole võib pöörduda nii uue kodu kui ka väiksema suvila, kuuri või muu abihoone ehitamise sooviga. Meie eeliseks on asjatundlikkus, usaldusväärsus ning täpne ja kvaliteetne töö.

  PALKMAJAD JA SAUNAD

  Meie toodetes on ühendatud käsitöö meisterlikkus ja looduslähedane ehitamine.

  TÜNNISAUNAD JA KÜMBLUSTÜNNID

  Käepärane ja mugav lahendus sauna- ja veemõnude nautimiseks.

  SAE- JA HÖÖVELMATERJAL

  Meie sortiment on lai ning toodetud kvaliteetsest männi, kuuse ja musta lepa toormest.

  MIKS MEID VALIDA

  Edukat tegutsemisaastat.

  Teostatud tööd ja projekti.

  Professionaalset töötajat.

  MEIE MISSIOON

  Pakkuda kvaliteetseid keskkonnasõbralike ja autentseid palkmaju, mis vastavad kliendi vajadustele ja soovidele. Ettevõtte eesmärk on olla stabiilse töötajaskonna ja toodanguga palkmajade tootja.

  Ettevõte panustab oma töötajatesse ja väärtustab neid. Ettevõte uuendab oma tootmist järjepidevalt lähtuvalt uutest loodussõbralikest tootmistehnoloogiatest.

  KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

  • Kuidas palkmaja tellida?

   Kui teil on olemas juba projekt, siis heameelega koostame hinnapakkumise ja lepime kokku tööde jaotuses ning täpses eelarves. Kui aga projekti ei ole ega sobi ükski meie laomaja, siis sellest pole probleemi. Soovitame sulle kogemustega arhitekte kellega teeme tihedat koostööd ning nende käe all valmivad just teie soovidele vastavad joonised, millega saame juba ühiselt edasi liikuda.
   Kui oleme eelarve ja lepingu sõlminud, alustame karkassi tootmist. Olenevalt maja keerukusest ja suurusest võtab karkkassi tootmine aega 2-8 nädalat, peale mida on see valmis paigaldamiseks Teie vundamendile.

  • Kui palju töö maksma läheb?

   Meie tootevaliku juurde kuuluvad tooted, millel on valmisprojektihind olemas (nii tüüpmajad, tünnisaunad, kümblustünnid jmt). Kuid kui klient tuleb oma projekti sooviga, koostame lähtuvad sellele hinnapakkumise.

   Majade puhul on hinna kujunemisel määravaks soovitud hoone suurus, kasutatav tehnoloogia, funktsionaalsus, soojustus, arhitektuur jms. Seega on majatootjal raske potentsiaalsele kliendile tema soove täpsustamata hinnapakkumist koostada.

   Võta meiega ühendust info@balticloghouses.ee

  © Copyright 2018 Baltic Loghouses