1 +
Edukat tegutsemisaastat
1 +
Teostatud tööd ja projekti
1
Professionaalset töötajat

uudised

Anneks laftehytte, palkmaja, sobiv lahendus väikeelamuks

Plaanis soetada väikeelamu, suvila või saunamaja?

Meie 49m² suurune “Võtmed kätte” arhitektuurilahendus on just selleks otstarbeks sobilik. Maja on 1-korruseline, kus on alumisel tasapinnal 1 magamistuba, avatud köögiga ja kaminaga elutuba,…
järelmaks inbank kaudu

Pakume järelemaksu koostöös Inbank`iga

Alates 2017 aastast pakume koostöös Inbank´iga järelemaksu võimalust alates 100EUR kuni 10 000EUR. Ostude puhul, mis on kuni 4000EUR on sissemaks 0. Suuremate kui 4000EUR ostude puhul sissemaks alates 10%.
Rahvusvaheline metsapäev

21. märts on rahvusvaheline Metsapäev

ÜRO Peaassamblee algatusel tähistatakse 21. märtsil rahvusvahelist Metsapäeva, mille tähistamisega rõhutatakse kõigi metsade ja metsatüüpide tähtsust maailma ökoloogilise tasakaalu säilimiseks. ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsioon (FAO) kutsub kõiki riike üles tähistama Metsapäeva ettevõtmistega, mis rõhutavad metsade ja puude tähtsust inimeste elus.
Anneks laftehytte, käsitöö palkmaja

Miks valida palkmaja?

Eestlasel on alati olnud lähedane side oma maa ja loodusega. Meid ümbritsev naturaalsus pakub ühelt poolt puhkust, toitu ning teisalt kodu. Mida aeg edasi, seda hinnalisemaks muutuvad puitmajad - suurlinnade paneelmajadel ei ole siin just konkurendiks.
All articles loaded
No more articles to load