Miks valida palkmaja?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
palkmaja-anneks-laftehytte-norway

Eestlasel on alati olnud lähedane side oma maa ja loodusega. Meid ümbritsev naturaalsus pakub ühelt poolt puhkust, toitu ning teisalt kodu. Mida aeg edasi, seda  hinnatumaks muutuvad puitmajad,  suurlinnade  paneelmajad ei paku siin konkurentsi.

Mis teeb palkmaja eriliseks?

Puit on loodussõbralik. Tegemist on looduse enda poolt loodud ja isetaastuva ehitusmaterjaliga, Lisaks sellele on puidul ka tervislik eripära – allergikud oskavad hinnata puidu antistaatilisi omadusi, tänu millele on puitmajades vähem tolmu. Ühtlasi eraldub puidus olev niiskus talviti siseruumidesse, mis aitab tagada ühtlast õhuniiskust ruumides. Ning loomulikult ei tohi unustada, et palkseinad aitavad kaasa õhu pidevale värskendamisele.

Puidul on ka soojuse hoidmise omadused – puit loovutab aeglaselt salvestatud soojuse, mis aitab siseruumides hoida kindlat püsitemperatuuri. Lisaks kõigele eelmainitule, on puit üks vanimaid ehitusmaterjale.

Meie meeskonna pikaaegne kogemus palkmajade ehitamisel on andnud meile kindlad eelised turul ning rahulolevad kliendid. Meie kliendid hindavad kvaliteeti, ehituse efektiivsust, keskkonnasõbralikkust ja personaalsust. Me ei ehita maju. Me ehitame kodusid teadlikele inimestele.